Cudowna Terapia

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 09/10/2021
17:00 - 18:30

Lokalizacja
Filharmonia Podlaska

Kategorie


 

 

09.10.2021, Białystok, godz. 17:00
Filharmonia Podlaska, ul. Podleśna 2

Cudowna Terapia najnowsza komedia małżeńska !!!

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Małżeństwo to niebo czy piekło.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Cudowna Terapia obsada (wymiennie):

  • Joanna Dorek: Dominika Ostałowska/ Joanna Trzeepiecińska/ Olga Bończyk
  • Walenty Dorek : Dariusz Kordek/ Marcin Kwaśny
  • Terapeuta: Andrzej Młynarczyk/ Artur Pontek/ Dariusz Taraszkiewicz

Bilety bezpośrednio:

Bilety: Kasa OiFP, ul. Odeska 1, tel. tel. 85 306 75 04

Bilety grupowe i informacja Tel: 515 400 723

Kup bilet