Klimakterium 2

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 03/12/2023
16:30 - 18:30

Lokalizacja
Zamojski Dom Kultury w Zamościu

Kategorie


Zapraszamy na drugą część kultowego spektaklu komediowego pt:

 „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał”.

Spektakl jako druga część „Klimakterium i już“ powstała wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.
Znakomita komedia i doskonała zabawa – 2 godziny relaksu !!!
Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Jak zarobić w tych trudnych czasach?  Na to pytanie i recepta jak to zrobić , odpowiedzą bohaterki spektaklu!

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

03.12.2023, Zamość, Zamojski Dom Kultury, godz. 16:30

Obsada aktorska:

Krycha – Ewa Złotowska / Małgorzata Gadecka
Zosia – Grażyna Zielińska / Ludmiła Warzecha
Pamela – Elżbieta Jodłowska / Małgorzata Duda
Malina – Elżbieta Jarosik / Ewa Śnieżanka

Bilety kasa ZDK tel. 84 639 20 21
Informacja i bilety grupowe: tel. 515 400 723
Bilety przez internet: Kupbilecik.pl, Biletyna.pl, eBilet.pl

 

Kup bilet – kliknij w obrazek i wybierz najlepsze bilety i przejdź do płatności.