Klimakterium 2

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 07/03/2020
17:00 - 18:45

Lokalizacja
Filharmonia Podlaska

Kategorie


07.03.2020,  Białystok, Filharmonia Podlaska, godz. 17:00
Ul. Podleśna 2

Zapraszamy na drugą część kultowego spektaklu komedia pt:

 „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” – nowy spektakl sezon 2020.

Spektakl jako druga część „Klimakterium i już“ powstała wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.
Znakomita komedia i doskonała zabawa – 2 godziny relaksu !!!
Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Jak zarobić w tych trudnych czasach?  Na to pytanie i recepta jak to zrobić , odpowiedzą bohaterki spektaklu !

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Obsada aktorska:

Krycha – Ewa Złotowska / Małgorzata Gadecka
Zosia – Grażyna Zielińska / Ludmiła Warzecha
Pamela – Elżbieta Jodłowska / Małgorzata Duda
Malina – Elżbieta Jarosik / Ewa Śnieżanka

Bilety bezpośrednio:

Bilety do nabycia w kasie OiFP ul. Odeska 1, Tel. 85/ 306 75 04

Bilety grupowe i informacja Tel: 515 400 723

 

Kup bilet