Klimakterium 2 czyli menopauzy szał – spektakl komedia 2 część.

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 19/02/2022
17:00 - 18:45

Lokalizacja
Centrum Kultury

Kategorie


„Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” – nowy spektakl sezon 2022.

Spektakl jako druga część „Klimakterjum i już“ powstałna wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Znakomita komedia i doskonała zabawa – 2 godziny relaksu !!!

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Jak zarobić w tych trudnych czasach?  Na to pytanie i recepta jak to zrobić , odpowiedzą bohaterki spektaklu !

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Obsada:

Krycha – Ewa Złotowska

Zosia – Grażyna Zielińska

Pamela – Elżbieta Jodłowska

Malina – Elżbieta Jarosik

19.02.2022, Łomża, Centrum Kultury, godz. 17:00

Bilety kasa TV Narew : Tel. 86 216 74 44, ul. Stary Rynek 13

Bilety grupowe i informacja Tel: 515 400 723

Kup bilet