Klimakterium 2 czyli menopauzy szał – spektakl komedia 2 część.

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 24/03/2022
18:00 - 20:00

Lokalizacja
CKiS Dom Kultury Oskard w Koninie

Kategorie


„Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał”  – spektakl komedia druga część.

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko… Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

24.03.2022, Konin,  Dom Kultury „Oskard” ul. Al. 1 maja 7 a, Tel. 63 242 38 49

Bilety: kasa DK „Oskard” tel. 63 274 66 11/12 ( 14:00 – 20:00
kom. 502 055 039

Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723

Bilety przez internet : kupbilecik.pl lub biletyna.pl

 

Kup bilet