Klimakterium i już

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 05/10/2020
18:00 - 19:45

Lokalizacja
Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie

Kategorie


05.10.2020, Ciechanów
Powiatowe Centrum Kultury, ul. Strażacka 5, godz. 18:00

Zapraszamy na spektakl komedia „Klimakterium i już”

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu „Klimakterium i już” o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając „to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Wspaniała komedia – jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

Obsada aktorska:
Krycha – Ewa Złotowska, Zosia – Grażyna Zielińska, Pamela – Elżbieta Jodłowska, Malina – Elżbieta Jarosik / Ewa Śnieżanka

Bilety bezpośrednio:

Bilety indywidualne – Pan Jacek: Tel. 504 739 716

Bilety: Kasa POKiS / kino „Łydynia”/, Tel. 23 673 35 09 

Bilety grupowe i informacja Tel: 515 400 723

Kup bilet