Klimakterium i już

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 12/10/2019
17:00 - 18:45

Lokalizacja
Filharmonia Podlaska

Kategorie


12.10.2019  Białystok, Filharmonia Podlaska,
Ul. Podleśna 2 , godz. 17:00

„Klimakterium i już”

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu „Klimakterium i już” o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Wspaniała komedia – jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

Obsada:

Krycha – Ewa Złotowska / Małgorzata Gadecka  / Ewa CichockaZosia – Grażyna Zielińska / Ludmiła WarzechaPamela – Elżbieta Jodłowska / Małgorzata Duda / Elżbieta OkupskaMalina – Elżbieta Jarosik / Ewa Śnieżanka

Punkty zakupu biletów:

Bilety do nabycia w kasie OiFP ul. Odeska 1, tel. 85/ 306 75 04

Bilety grupowe i rabaty cenowe tel. 515 400 723
Rezerwacje biletów online: info@new.koncertartex.com
Bilety VIP  przez internet:
www.panbilet.pl

 

Kup bilet