Klimakterium i już – Najlepsza polska komedia teatralna

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 17/10/2020
17:00 - 19:00

Lokalizacja
Filharmonia Podlaska

Kategorie


17.10.2020, Białystok, godz. 17:00
Filharmonia Podlaska, Podleśna 2a

Zapraszamy na spektakl komedia „Klimakterium i już” 

Spektakl na specjalne życzenie publiczności Podlasia.

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu „Klimakterium i już” o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając „to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Wspaniała komedia – jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

Obsada aktorska:
Krycha – Ewa Złotowska, Zosia – Grażyna Zielińska, Pamela – Elżbieta Jodłowska, Malina – Elżbieta Jarosik / Ewa Śnieżanka

Bilety bezpośrednio:

Bilety do nabycia w kasie OiFP ul. Odeska 1, Tel. 85/ 306 75 04

Bilety grupowe i informacja Tel: 515 400 723

Kup bilet