LA BOMBE – spektakl komediowy

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 16/10/2023
19:00 - 21:00

Lokalizacja
Ostrołęckie Centrum Kultury w Ostrołęce

Kategorie


LA BOMBE

La Bombe to prawdziwie bombowa komedia: wspaniali aktorzy, piękna sceneria i kostiumy, francuska muzyka oraz sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane: Wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe!

Caroline: jest w środku „poporodowej” depresji, rozwija irracjonalną zazdrość.

Stephane: sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji. Wyprzedza sprawy, z troski o żonę zatrudnia opiekunkę dla dzieci na czas wakacji.

Sam: opiekunka zwerbowana z Londynu do Bastii z całym bagażem: 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent i… skrywany sekret.

Alban: przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline. Atmosfera robi się gorąca, Stephane i Alban się gotują, a Caroline się przegrzewa… krótko mówiąc, to „Bomba” w każdym tego słowa znaczeniu!

Spektakl dla widzów dorosłych! 

Obsada (zamiennie):

Caroline: Anna Czartoryska – Niemczycka / Katarzyna Glinka / Sylwia Juszczak-Krawczyk Sam: Karolina Sawka / Maria Wieczorek

Stephane: Sambor Czarnota / Radosław Pazura Alban: Wojciech Błach / Michał Rolnicki

Kupi bilet VIP – kliknij w kafelek, wybierz bilety i przejdź dalej do zapłaty

 

Kupbilecikkliknij w kafelek, wybierz bilety i przejdź dalej do zapłaty