Sławek Uniatowski • THE BEST OF II • Ciechowski • Wodecki • Zaucha • Sinatra

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 15/10/2022
17:00 - 19:45

Lokalizacja
Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży

Kategorie


„The Best of” – Największe Przeboje

czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak ” Honolulu”, czy ” 5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.

Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

15.10.2022, Łomża, Filharmonia Kameralna w Łomży, godz.17:00

Bilety: TV Narew, ul. Stary Rynek 13, Tel. 86 216 74 44
Bilety grupowe i informacja: Tel. 515 400 723

Bilety przez internet: Biletyna.pl, Kupbilecik.pl, eBilet.pl

Kup bilet – kliknij na poniższy obrazek i wybierz najlepsze bilety i przejdź do płatności: